Ana sayfa

Shenzhen Haojun Paper Display Co.Ltd

Şirket profili
Shenzhen Haojun Kağıt Ekran Co, Ltd satın alma ve satış ekranları üreticisi noktası profesyonel bir noktadır. Ana üretim kağıt palet ekran, reklam karton ekran, yuvarlak ekranlar, oluklu kat göstergesi, tezgah üstü ekran, Dumpbin ekranlar, Ekran Asma, ekran dahil kutu, vb.

Biz gelişmiş ekipmanları, Kodak tamamen açık 1.8m CTP makinesi, Heidelberg süper tamamen açık 4-renk makinesi, Roland 800 tamamen açık 4-renk makinesi, Folio Roland 700 5-renk makinesi, Otomatik PP laminasyon makinesi, UV makinesi, Otomatik dahil kalıp kesme makinesi, Otomatik kutu yapıştırma makinesi, vb.

Biz üretimden satışa kadar her adımı yönetebiliyor ve kontrol edebiliyoruz. 10 yıl boyunca profesyonel tasarım ekibimiz, mükemmel tasarımı ve sizin için göz alıcıları yakalamayı hedefliyor. SGS, ROHS, ISO9001: 14000 Kalite Belgeleri var.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2010'dan bu yana , şirketin kurucusu ve ekibi karton kutularla uğraşmaktadır.

2011 yılında , 8 yıl boyunca karton kutularda ve tüplerde işletmelerin kurucusu ve ekibi

2011 yılında , yatırım 1 milyon yuan RMB idi ve 80'den fazla sanayi üssü Zhitongda Endüstri Parkı'nda inşa edildi. Shenzhen Haojun Baskı Co, Ltd kuruldu.

Tamamlanan ve Kasım 2011'de üretime, şirket planlamasına göre, yeni fabrika tasarım kapasitesine ulaştı, yıllık çıktı değeri 100 milyon yuan'dan fazla ulaşması bekleniyor

Shenzhen Haojun Paper Display Co.Ltd
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Haojun

Yıllık satış : 5000000-8000000

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Karton Şarap Tüpleri satış için iyi kalite Karton Şarap Tüpleri satış için iyi kalite Karton Şarap Tüpleri satış için